Jsme výhradním distributorem
produktůSigncomp

Hliníkové profily a kompletní
sofistikované příslušenství
pro snadnou a rychlou výrobu
světelných i nesvětelných reklam.

Osvědčený a kvalitní systém z Anglie!

Jsme výhradní distributoři systémů SignComp pro Českou a Slovenskou republiku.

Econoflex - je nejprodávanější systém pro výrobu světelných reklamních boxů s vypnutou, vinylovou plachtou.
Plachta se dá pomocí klipů jednoduše napínat, demontovat a měnit. Bez poškození. Econoflex je možné použití jak pro reklamy opravdu velkých rozměrů, tak i pro střední a malé-slim boxy. Běžné je i použití na tvarované reklamní tabule a písmena. Profily k sestavení boxů jsou k dispozici v hloubkách 220mm, 196mm, 170mm a 135mm.

econoflex

RETRO – je všestranný systém pro výrobu světelných i nesvětelných reklam včetně tvarových s vypnutou vinylovou plachtou.
Plachta se dá pomocí klipů jednoduše napínat, demontovat a měnit. Bez poškození. Retro rámy jsou také hodné na výrobu jednoduchých nesvětelných reklamních ploch instalovaných přímo na fasády. Není nutno vyrábět záda reklam. Pro montáže dodáváme systémové Retro držáky.

retro
Fascia reklamní rámy
nesvětelné s vypnutou plachtou

FASCIA – je elegantní a subtilní reklamní rám s vypnutou, nesvětelnou, vinylovou plachtou.
Fascia rám je velmi populární a jedinečný na trhu. Jednoduchý rám se namontuje na určené plochy, plachta se do rámu vypne a celý rám se překryje decentní krycí lištou. Plachta se dá jednoduše bez poškození měnit. Vše působí profesionálně a designově čistě. Lze vytvořit i velké bezešvé plochy. Používá se v interiérech i exteriérech.

fascia

ECONOCOMP – je systém profilů pro výrobu klasických reklamních boxů a výtrčí s použitím prosvětlených ploch z plexiskla.
Produktová řada Econocomp doplňuje sortiment o klasické prosvětlené boxy s plexisklem. V nabídce naleznete profily pro velké a oboustranné i jednostranné boxy s unikátním zavěšením plexiskla pro eliminaci vlnění a pnutí materiálu. Dále zásuvné systémy pro oboustranné výtrče a světelné reklamní boxy.

econocomp